ZDRAVÉ A KRÁSNÉ TĚLO

Společnost Jentschura International GmbH je v součastnosti úspěšnou vývojovou firmou s celosvětovou působností a výrobcem zásadotvorných potravin, výrobků pro zásaditou péči o tělo a zásaditých textilií.


Dobře zásobené buňky jsou předpokladem pro lesklé vlasy, zářící oči, napnutou vazivovou tkáň a čistou pokožku. Jen málokdo si uvědomuje, že krásná pleť je závislá na tom, jak se každodenně stravujeme.

Zdravé vyvážené hospodaření s kyselinami a zásadami tvoří základ pro fungující látkovou výměnu a atraktivní vzhled. Ale také dobrá tělesná a duševní kondice, stejně jako schopnost regenerace závisí na omnimolekulárním zásobení vitálními látkami.

Tato rovnováha se může rozkosílat přemírou kyselin z konzumace nadměrného množství masa a uzenin, výrobků z bílé mouky, sladkostí a nealkoholických nápojů nebo také ze stresu a díky vlivům životního prostředí.

Aby se organismus dostal zpět do rovnováhy, měla by být výživa z 80% zásadotvorná a neutrální, tedy s hlavní orientací na zeleninu, saláty, bylinky, klíčky, ovoce, bezlepkové obilniny, přírodní oleje a tuky a jen z 20% by se měla skládat z kyselinotvorných potravin.

Zdravá výživa je životně důležitá a tvoří základ pro krásný, atraktivní vzhled a pro dobrou tělesnou výkonnost. Obsažené vitamíny a minerální látky ovlivňují pozitivně nejen naší atraktivitu a dobrou kondici, ale jsou zárověň nejlepší ochranou před nemocemi a předčasným stárnutím.

Tyto zásadotvorné přírodní potraviny jsou bezlepkové a neobsahují laktózu ani cukr.