ZÁSADITÁ ŘADA

V zásadité řadě je věnována hlavní pozornost podpoře vylučování škodlivých látek prostřednictvím pokožky, a to na základě zpracování zásaditých minerálních solí a osmi rezemletých drahých kamenů (achát, karneol, citrín, chrysopras, onyx, horský křišťál, safír a chalcedon), v kombinaci s amarantovým olejem. Jeho potřeba vyvstává kvůli stále častějším alergiím pokožky. Tento olej je jedinečný z různých hledisek. Amarant obsahuje velmi vysoký podíl přírodního skvalenu.

V lidské pokožce se nachází 6 - 12 % tělu vlastního skvalenu. Skvalen ji podporuje v její mnohostranné funkci a udržuje ji pružnou a zdravou. Skvalen, tokoferoly a tokotrienoly tvoří ve svém spojení antioxidační síť pokožky a slouží jako důležitá ochrana před vlivy životního prostředí a především absorbují UV záření. Amarantový olej vykazuje analogii s horní lipidovou vrstvou pokožky, protože obě lipidové směsi mají skvalenu ve výši 6 - 12 %.

Amarantové lipidy se prokazatelně hodí pro ošetření chronicky suché pokožky. Také pokožka trpící neurodermitidou nebo lupenkou profituje z cenného oleje díky obsaženým lipidům.

Všeobecná charakteristika produktů v pěstící péči je, že skvalen podporuje regeneraci pokožky. Aktivuje ochranu buněk, podporuje hydrataci pokožky, a tím se minimalizuje transepidermální ztráta vody. Amarantový olej uklidňuje, pěstí a regeneruje pokožku jedinečným způsobem, pohlcuje UV paprsky a chrání pokožku před podrážděním v důsledku UV záření. Produkty s amarantovým olejem se hodí pro ošetření chronicky suché pokožky a mají rovněž prokazatelně protizánětlivé vlatnosti. Pleť je vypnutá, jemná, pružná a uvolněná. Vrásky se zmírňují. Je tudíž skutečným anti-aging produktem. Hodí se pro každý typ, každého věku.


Porovnání s jinými oleji používanými v kosmetice:

amarantový olej 5 - 8 %

olivový olej 0,4 - 0,8 %

slunečnicový olej 0,01 %

kokosový olej 0,002 %Produkty je možné zakoupit, nebo vyzkoušet, jak na mém místě působení, tak i u Vás doma.