ZÁSADITÁ PÉČE

Sníte o sametově hebké voňavé pokožce nově narozeného miminka? Naše děti vyrůstají v plodové vodě své matky a tato devítiměsíční koupel je zásaditá!

Co se tedy nabízí více, než poučit se od matičky přírody a očistit tělo rovněž zásaditým způsobem!

Naše pokožka představuje velkou kontaktní plochu s vnějším světlem nejen jako životně důležitá ochranná vrstva pro naše tělo, ale je třeba ji chápat i jako komplexní smyslový orgán. Proto si naše pokožka zasluhuje obzvlášť přírodní a jemné čištění a péči.

Zásadité koupele a aplikace čistí a pěstí pokožku a zároveň zajišťují příjemné samopromaštění. Je to vidět a je to znát při doteku.

Zažijte citelně jemnou, dobře prokrvenou a sametově hebkou pokožku, stejně jako lepší pocit zdraví a pohody v zásadité koupeli.

V dobách starého Egypta, antického Řecka a starých Římanů byla péče o tělo zásaditá. Tyto kultury používaly pro osobní hygienu sodu nebo zásadité mýdlo. V dřívějších dobách se dokonce veškerá péče o seniory prováděla pomocí tekutého mazlavého mýdla se zásaditou hodnotou na pH 9,0.

Ve starých kulturách Japonska a Mexika jsou dokonce několikahodinové zásadité koupele tradicí, a praktikují se pro blaho těla a duše až do dnešní doby.

Na základě osvědčené tradice zásadité péče o tělo má zásadito-minerální pěstící koupelová sůl MeineBase hodnotu pH ve výši zhruba 8 - 8,5, a to v závislosti na výchozí hodnotě a stupni tvrdosti vody z kohoutku.

MeineBase

Zásadito-minerální koupelová sůl pro péči o tělo s hodnotou pH 8,5 • přírodní čištění pokožky

 • příjemné samopromaštění pokožky

 • mnohostranné použití

 • pokožka je vláčná jako po nanesení krému

 • bez konzervačních látek

 • bez barviv a vonných látek

 • AlkaWear

  zásadité funkční prádlo


  Zásaditá péče od hlavy až k patě nyní ještě praktičtější a působí ve dne nebo v noci pomocí kvalitních textilií AlkaWear. Kombinace textilií AlkaWear a soli MeineBase vám umožní důležitou věc: podporu pokožky v její přirozené vylučovací funkci. Pro produkty AlkaWear se používají vybrané textilie testované podle ekologického standardu Oko-Tex Standard 100, které se tkají resp. pletou u nás v Munsterlandu.

  Zásadité pučochy: slouší ve všech klidových fázích dne nebo v noci k relaxaci a dobrému spánku. Jsou příjemné na nošení, nestahují a zlepšují váš dobrý pocit bez dalšího nároku na váš čas. Můžete je nosit na rukou i na nohou.

  Zásadité návleky: elastické přiléhavé zasadité návleky doporučujeme při a po sportu, v zaměstnání a kdykoliv během dne. Poskytnou vám optimální volnost pohybu a zvýší vaše dobré zdraví bez nároku na váš čas. Můžete je nosit na rukou a na nohou.

  Zásaditý zábal pro oblast ledvin, jater a podbřišku: Je vhodný k uvolnění a úlevě především při bolestech břicha nebo napětí v oblasti zad a také jako zábal jater. Podporuje přirozenou funkci vylučování přes pokožku a je smysluplným pomocníkem jak při očistě, tak při regeneračních kúrách. Do zábalu můžeme také vložit láhev nebo zahřátou rašelinu.

  Zásadité podpažní polštářky: jsou patentem firmy Jentshura International GmbH. Omezují stres z nadměrného pocení, a tím umožní jistější vystupování v zaměstnání, ve volném čase a během sportu. Odlehčují bolestem hlavy a horní části trupu.

  Zásaditý zábal na krk a čelo: pro efektivní čištění čela, hlavy, krku, a dekoltu. Po staletí se doporučuje teplý zábal při bolesti krku a hlavy. Je vhodný také jako zábal na kolena, lokty a jiné oblasti.

  Zásaditá deka na celé tělo: dobré zavinutí pro příjemné celkové uvolnění a teplé nohy. Zásaditou deku můžeme používat přes noc, v klidových fázích během dne, během nebo na závěr ošetření těla (aplikace různých tělových zábalů, masek, při masáži apod.).

  Zásadité pyžamo a župan: Kvalitní spánek v zásaditém pyžamu! Zásadité pyžamo se stará o příjemně chladný pocit v noci u lidí, jejiž spánek je narušován návaly nočního pocení.

  Sortiment kartáčů P. Jentschura

  Pro suché a mokré kartáčování

  Pravidelné kartáčování pokožky zajišťuje dobře prokrvenou a krásně hebkou pokožku. Masáže kartáčem působí pozitivně na krevní oběh a na nervový systém. Kromě toho pravidelné kartáčování podporuje pokožku v její funkci vylučovacího orgánu. Kartáčový sortiment P. Jentschura zahrnuje velké množství kartáčů, které si můžete vybrat v souladu s příslušnou partií těla a podle individuálního pocitu na pokožce.

  Kartáče se vyrábí v jednom německém podniku, který se zabývá výrobou vysoce kvalitních kartáčů již 165 let.

  Pro korpus kartáče se používá masivní bukové dřevo nebo vrstvené bukové dřevo, které se pro ochranu před vodou potahuje v ponorném procesu tenkou vrstvou vosku. Štětiny divokého prasete, které se v těchto kartáčích používají, vyrábí tradiční značka Chunking Tiger.


  Kartáče pro suché a mokré kartáčování

  Kartáč na ruce a nehty z vrstveného bukového dřeva, velmi silné štětiny, pro intenzivní péči o ruce, nohy a nehty.

  Obličejový kartáč z vrstveného bukového dřeva, velmi jemné štětiny (čistá koňská hříva), na obličej a dekolt a pro jemnou pleť a vlásky dětí.

  Kosmetický kartáč z vrstveného bukového dřeva, středně silné štětiny, pro celé tělo, obzvláště na záda a nohy.

  Koupelový kartáč s rukojetí z vrstveného bukového dřeva, středně silné štětiny, pro celé tělo, obzvláště na záda a nohy.

  Profesionální masážní kartáč z masivního bukového dřeva, středně silné štětiny, variabilní nastavení rukojeti, na celé tělo také u hrubší pokožky.

  Tělový kartáč z vrstveného bukového dřeva, velmi silné štětiny, na celé tělo také u hrubší pokožky.

  Pouze pro suché kartáčování

  Energetický kartáč masivní bukové dřevo, štětiny z bronzu a žíní, nastavitelný suchý zip, pro vitalizující suché kartáčování, které povzbuzuje prokrvení. Použití energetického kartáče je vrcholem každého suchého kartáčování. Speciální kartáč s jemnými bronzovými štětinami ze slitiny mědi a cínu přináší velice blahodárné a příjemné mravenčení pokožky.

  Vlasový kartáč masivní bukuvé dřevo, silné štětiny, k pravidelné péči o vlasy a vlasovou pokožku.


  Produkty je možné zakoupit, nebo vyzkoušet, jak na mém místě působení, tak i u Vás doma.