ROSTLINNÁ ŘADA

Produktová řada "Herb Mineral" obsahuje léčivé byliny v čisté formě, kvalitní amarantový a olivový olej, vitamíny zapouzdřené v liposomech a aminokyseliny - pleť dostane to, co potřebuje, aby zářila zdravím a krásou. K těmto obsahovým látkám se řadí ještě další složka, která tuto produktovou řadu charakterizuje. Je to stopový prvek křemík z křemičité hlinky - jak je známo "minerál krásy". Procesy stárnutí pokožky většinou provází dehydratace a degenerace. Křemík je důležitou stavební látkou pro vazivovou tkáň a zlepšuje jeho schopnost vázat vlhkost. Ve výsledku je pleť pevnější a pružnější. Křemík napomáhá pokožce k regeneraci a podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. To vede k větší pevnosti a elasticitě vazivové tkáně.

Krémy Herb Mineral obsahují vedle amarantového oleje, vitamínů A, C, E, aktivních výživných aminokyselin a vitamínů zapouzdřených v liposomech rovněž i podíl křemičité hlinky, což pokožce napomáhá k matnému, pěstěnému vzhledu a minimalizuje transepidermální ztrátu vody. Především ty partie, na kterých se rychle vytváří viditelný mastný film, profitují z této vlastnosti. Pokožka dostane zvláštní péči a ochranu navíc díky vitamínům zapouzdřených v liposomech,

které nejen podpoří pokožku v její funkci, nýbrž jsou zároveň i dobrou ochranou před UV paprsky. Je to tedy produkt, kterýby se měl používat ráno jako doplněk k dennímu krému.

Večer po vyčištění je možno také podpořit pokožku aminokyselinami, které jsou rovněž zapouzdřené v liposomech, aby mohla regenerovat. Podnítí se tvorba kolagenu a elastinu, zvýší se hydratace pokožky a aktivuje se tvorba nových buněk v průběhu noci.

Vzhledem k tomu, že se tyto nepatrné duté kuličky dostanou do větší hloubky, je tento přírodní produkt obzvlášť vhodný pro ženy od 40 let věku. Pravidelné peelingové masky zabezpečí dobré proniknutí do hlubších vrstev pokožky.

Vedle aktivních výživných produktů pro péči o pleť obsahuje produktová řada Herb Mineral také kvalitní pěstící oleje pro aplikaci na celé tělo, které se vyrábí z olivového oleje.


Produkty je možné zakoupit, nebo vyzkoušet jak na adrese pusobení, tak i u Vás doma.