PRO SPORTOVCE

Terapie pro sportovce je zaměřená zejména na korekci svalů, kloubů a vazů, které jsou při závodě, nebo tréninku často namáhané, natažené a dostávají se do maximálního zatížení. Sportovci poskytnu kompletní nápravu těla (korekcí svalů, kostí, ale i pročištění všech energetických drah v těle) k dosažení maximálních výsledků. Dám rady i k rychlému ošetření a regeneraci fyzického těla před, během a po závodě, kdy sportovec cítí okamžité uvolnění celého těla.

Při tomto ošetření je schopen dalších zátěžových výkonů. Dále mohu odstranit psychické bloky, stres, nervozitu, trému, zoufalství, negativní přesvědčení z prohry, porážky, atd. Tyto bloky velice často výrazně ovlivní výsledek celého závodu, výsledku a snahy a přípravy daného sportovce.

V případě dalších dotazů je možná i osobní konzultace, kdy každému sportovci vysvětlím možnosti, které se dají využít ve směru jeho zaměření.
Doufám, že Vás tyto řádky inspirovaly k uvědomění si, že je ještě možné dosáhnout větších a lepších osobních rekordů, bez rozdílu sportu nebo zaměření.