KOSMETIKA

Každý kontakt s vodou odnímá pokožce vlkost. Pokožka je neustále vystavována znečištěnému životnímu prostředí a vzduchu, slunečnímu záření, chladu a horku. Proto platí zásada, že se smysluplná péče o pleť musí přizpůsobit individuálnímu typu pleti, věku, životnímu stylu a klimatickým podmínkám. Dostatečný spánek, vyvážená strava bohatá na vitální látky a správná péče tyto zásady trvale podpoří. Při výběru produktů by se měl aktuální stav pleti přizpůsobit příslušné hodnotě pH produktů pro péči o pleť.

Hodnoty pH hrají důležitou roli v péči o pleť. Všechny tekutiny našeho těla mají svojí individuální hodnotu pH. Jsou zodpovědné za mnoho důležitých procesů látkové výměny v těle. Vzhledem k tomu, že se také vylučují prostřednictvím pokožky, je tomuto ukazateli věnována v produktových řadách ReVital24 mimořádná pozornost.

Zdravá pokožka dokáže vylučovat mnoho škodlivých látek prostřednictvím potních a mazových žláz. Pokud však není v rovnováze nebo je škodlivých látek přiliž mnoho, není dobré aktivovat na poškozené kůži nadměrné vylučování, což může vést v první řadě ke zhoršení stavu pleti.

První důležitý krok ke snížení tvorby nebo přísunu škodlivých látek spočívá v kombinaci s produkty pro péči o pleť, které jsou co možná nejpřírodnější a vykazují hodnotu pH, odpovídající danému typu pleti.