JÁ A ENERGIE TĚLA...

V tomto roce (2018) vnímám, že to co je pro tento rok důležité je propojení se s energií našeho těla. To znamená energie ženy a energie muže. I já měl v tom svém archetypu muže určitou zatíženost a nepropojenost, díky které jsem se mohl poučit, pochopit a tím více pomoci svému okolí... Vám :)

Od počátku mnou procházela více energie ženy, než muže. Nevnímal jsem to vyloženě jako problém, cítil jsem se i v této pozici dobře. Možná i z tohoto důvodu mě zajímají a naplňují věci okolo kosmetiky, vizáže a dalších oblastí lidské krásy a práce s tělem. Nikdy mi to pro upřesnění ale neovlivnilo orientaci :)

Měl jsem pocit že tato energie mi dává přirozeně i více citlivosti k práci při konzultacích, větší a citlivější napojení...

Na začátku roku jsem prožil fascinující prožitek, kdy jsem získával ze svého zdroje (od kterého získávám všechny informace) zprávu, že mám propustit svojí vnitřní ženu a ukotvit si energii muže, protože tento rok je ten pravý čas být ve své přirozenosti. V ten okamžik jsem měl pocit, že to ale udělat nechci, že není důvod, cítím se šťastně a není potřeba nic měnit. Stále mě to přesvědčovalo, že to ale udělat pro svůj posun musím, že jsem vnitřně díky tomuto nastavení neucelený. Což jsem vědomě nevnímal, nebo jsem si v tu chvíli nedokázal představit, že by to mohlo být i jinak. Pak přišla i emoce strachu.... Co když mě to ovlivní i v mé práci? Co když ztratím vnímavost a citlivost? Dokážu pak pomoci ženám tak jak to bylo do této chvíle....

Přišla mi informace, ať se rozhodnu a ve své přirozenosti nastavení získám daleko více než ve své nepřirozenosti. Tak jsem se rozhodl do toho "jít".

Měl jsem v sobě pocit smutku, že se loučím s něčím co jsem měl rád ... něco, v co jsem mohl věřit, ale začínal jsem i více v sobě pociťovat myšlenku, že je ten pravý čas. Když jsem s "láskou a pokorou i vděčností" propustil svojí vnitřní ženu, ucítil jsem zvláštní úlevu a vzápětí nový příliv něčeho, co se s těží popisuje... Zvláštní pocit síly i větší důvěry v sám sebe. V ten okamžik jsem se cítil "být víc sám sebou".

To co přišlo ještě ten den tak jsem nečekal...

V podvečer mi přišel obraz, při kterém jsem vždy mimo stav svého vědomí. Obestoupilo mne 13 žen, které mě začaly vítat a něco říkat... nechápal jsem kde jsem, co tam dělám a proč já... Sdělily mi informace typu, že mi děkují za pomoc ženám, které mají problémy se svojí nehodnotou i ty, co se skrze nátlaky na sebe staví více do pozice mužské energie. Od začátku vnímaly mojí vděčnost i pokoru k této energii i když jsem byl v roli muže. Vnímaly bolest, s kterou jsem opouštěl jejich podporu a tak se rozhodly, že mi dají možnost (pokud budu chtít) přijmout jejich zasvěcení do "posvátné energie žen". Abych i nadále mohl pomáhat. Naučily mě pracovat, a jak využívat sílu kterou mi daly.

Jak jsem se vrátil do svého vědomého stavu, tak jsem tomu nemohl uvěřit, jaký to byl krásný prožitek, a co se vůbec všechno odehrálo.

Následující den jsem měl, jak to vždy bývá klientku, která měla s tímto nastavením veliké problémy v životě. Začaly mi chodit přesně ty informace, co mi byly sděleny, tak jsem postupoval přímo "podle návodu". Tak rychlou proměnu a energii co jsem vnímal, jak já tak i klientka, jsem nečekal.

V ten okamžik jsme pochopil sílu a dovednost těchto energií. Sílu potenciálu tohoto zdroje, jak energie žen, tak následně i energie mužů. Je to síla, kterou nejsme naučeni využívat, jak k prospěšnosti svého těla, natož života.

Po tomto prožitku jsem si udělal a byl přijat i do posvátné energie mužů. Tím jsem posílil i svojí přirozenost, zesílil intuici i vnímavost.

Nejdůležitější poznání je v tom, že kvůli něčemu, co bych si přál nebo co bych mohl potřebovat je důležité využívat to, co je naše... co je naše přirozenost.... a ne si to nahrazovat něčím, co je nám cizí, nebo v naší nepřirozenosti.

Mějte se rádi a milujte své těla takové jaké jsou, oni Vám to nejednou vrátí :)

S úctou a láskou M.