INFORMACE

Prosím na objednání zvolit variantu mailu a SMS. Dovolat se je velmi malá možnost z důvodu vytíženosti během dne. 

Nevolat mimo čas 9:00 - 20:00 !

Pro objednání prosím uvádět rovnou Vaše celé jméno, telefon a na jaké místo máte zájem se objednat, podle uvedených míst působení. Nejlépe rovnou uvést, jaký čas a den by Vám nejvíce vyhovoval.

Pro takový "základ celku" je potřeba dvou sezení, pokud byste chtěli, je vhodné si rovnou domluvit dva termíny, jinak je další termín domluven při první terapii, což může ovlivnit z vytíženosti dobu čekání. 

Druhý termín není podmínkou ani nutností, vše vysvětluji osobně. 

Záznamů je mnoho, že nelze vše vtěsnat do jednoho sezení. Je potřeba, aby si nastavení "sedlo". Pokračovat je možné již následující den.  

Potřebná délka mezi konzultací není nijak dána, ani nemá vliv delší časový rozestup.

Záznamy jsou trvale nastavené!

Trvalé místo působení  zde je uvedeno mé jméno na zvonku, v domluvený čas můžete zazvonit a já Vás pustím dovnitř. Nezvonit prosím příliš předem, pokud je to možné vyčkat na domluvený čas. Před Vámi je nějaký klient, prosím respektovat jeho i můj čas. Děkuji za pochopení  :)

Další místa působení zde prosím nemám uváděné žádné jméno na zvonku. Je potřeba dodržovat a mít ohled na domluvený čas a vyčkat mého příchodu. NEZVONIT !!! Respektovat soukromí ostatních lidí, kteří bydlí na uvedené adrese. Pokud bych se s vyzvednutím opozdil, tak setrvat pět minut a pak případně volat na můj telefon. Z důvodu nedodržování těchto pokynů mi nechtějí pronajímat stejná místa (během víkendu je stále někdo kvůli mému pronájmu "otravuje"). Výrazně mi to vše komplikuje. Cestuji, abych Vám pomohl a ulehčil cestování za mnou na hlavní místo působení, tak to prosím respektujte! Mimo místa působení Praha. U kontaktu je vždy konkrétně vysvětleno.

 Děkuji za pochopení :)

Navýšená cena na dalších místech působení je z důvodu nákladů na cestu, ubytování a pronájem prostorů. 

Cena za konzultaci na dálku je vždy placená předem, kde k platbě uvedete jméno, příjmení a datum kdy bude konzultace prováděna. Pokud nebude v dohodnutý termín částka uhrazena, konzultace bude automaticky zrušena.