INFORMACE

Prosím na objednání zvolit variantu mailu a SMS. Dovolat se, je velmi malá možnost z důvodu vytíženosti během dne. 

Pro objednání prosím uvádět rovnou Vaše celé jméno, telefon a na jaké místo máte zájem se objednat, podle uvedených míst působení. Nejlépe rovnou uvést, jaký čas a den by Vám nejvíce vyhovoval. (Např.: Jmeno Přijímení, Praha, úterky mezi 14:00 až 16:00).

Pro takový "základ celku" je potřeba dvou sezení, pokud byste chtěli, je vhodné si rovnou domluvit dva termíny, jinak je další termín domluven při první terapii, což může ovlivnit z vytíženosti dobu čekání (cca i dva měsíce).

Druhý termín není podmínkou ani nutností, pouze doporučení pro nastavení základního propojení s materiálním životem (který se řeší při druhém sezení).  

Záznamů je mnoho, že nelze vše vtěsnat do jednoho sezení. Je potřeba, aby si nastavení "sedlo". Pokračovat je možné již následující den.  

Potřebná délka mezi konzultací není nijak dána, ani nemá vliv delší časový rozestup. (na osobním pocitu).


Místa působení  z důvodu změn adres dle působení není na zvonku uvedeno jméno. Prosím o trpělivost a vyčkání před uvedenou adresou, kde bude v předem domluvený čas vyzvednuti. Prosím nezvonit, ani jiným způsobem nezatěžovat ostatní spolubydlící v daném domě. V kontaktech pod adresou je případně popsáno jak na daném místě postupovat. 

Na adrese v Praze bude od 1.1.2020 stále pracoviště kde na dveřích č.17 bude mé jméno, bude uvedeno pod adresou i podrobný popis jak ke dveřím dojít. 

V plzni je pracoviště také stálé, z tohoto důvodu je uvedeno jméno které je na zvonku, v čase domluveném stačí zazvonit na zvonek , po vpuštění do dveří vyjdete do druhého patra a tam Vás budu čekat. 

Prosím když dorazíte na uvedené místo dříve NEVOLAT maximálně poslat pouze SMS pokud bych měl volno tak Vám napíšu, že jdu pro Vás pokud se neozvu tak vyčkejte příchodu, protože před Vámi mám jiného klienta 

Děkuji za pochopení a ohled pro jiné klienty.