INFORMACE K CENÍKU

Od 1.10.2018 musí na místech "dalšího působení" i "v zahraničí" , být uhrazena částka zálohy uvedená v ceníku. Tato částka musí být uhrazena minimálně 14 dní před zahájením mého působení na daném místě. Pokud nebude uhrazena, může být Vaše místo NAHRAZENO jiným zájemcem. V případě nepříchodu, nebo v tomto časovém období zrušena rezervace, záloha je NEVRATNÁ ! Pokud se bude jednat o posunutí, nebo přesunu času v daném termínu mého působení, záloha je platná (pokud to termíny jiných klientů umožní). 


Tyto úpravy jsem byl nucen udělat díky "jedincům" , kteří se objednali a nepřišli, ani nedali vědět. Tím blokovali místo dalším zájemcům. A s ohledem na placení pronájmu a nákladů na cestu, kdy to i já musím hradit vše předem. Není pro mne jednoduché jezdit na tolik míst a do toho vyřizovat objednávky, ubytování a plno dalších věcí, abych Vám co nejvíce ulehčil a podpořil Vaší touhu změnit si smysl a cíl Vašeho života. 

                                                Děkuji za pochopení. 


Cena v zahraničí je upravovaná i z důvodu větších nákladů na vzdálenost i na kurz měny i výši cen v dané zemi na ubytování. 


KONZULTACE / PORADENSTVÍ  PRO  DĚTI

- nejčastěji probíhá na dálku, kde si vše zapisuji, co v průběhu bylo odstraněno. Telefonicky, nebo osobně vše procházíme a probíráme pro přesné pochopení. Sdělím Vám podrobnější informace jak s dítětem pracovat co jsou jeho silnější stránky a na co se zaměřit v jeho osobním rozvoji.  Cena 3.000,- je brána jako základ nastavení u běžné terapie, která odpovídá dvou sezení. Cena se hradí na účet předem. Musí se uhradit do data kdy si určíme, že začnu na dítěti pracovat. Dokud nebude uhrazeno, automaticky tento termín odkládám. Lze také udělat "klasicky" první část, po které si předáme telefonicky informace a následně domluvíme, jestli budete mít zájem dodělat "základní celek". 


Bankovní spojení

111 883 80 22 / 3030

IBAN: CZ72 3030 0000 0011 1883 8022

BIC (SWIFT): AIRACZPP

ADRESA: Air Bank a.s. , Hráského 2231/25 , Praha 11 Chodov , 148 00

( do poznámky uvést své jméno, datum a čas domluvené konzultace )