ČIŠTĚNÍ PROSTORŮ

Kdekoli se pohybujeme, nacházíme nebo bydlíme, tak vstřebáváme do sebe informace a energie našeho okolí, které na nás neustále působí a které nám určují naše nálady a pocity. Pokud jsou tyto místa pozitivní, tak žijeme v prostředí přátelství, štěstí, lásky a radosti. Ale pokud se nacházíme v toku negativních energií, pak můžeme prožívat bolesti v psychické, emocionální, ale i na fyzické úrovni.

V tomto případě se odstraňují negativní energie, které tam mohou být po předchozích majitelích, nebo i kuli nově vzniklým problémům (např.: hněv, hádky, nevěra, agresivita, násilí, úmrtí, nemoci).

Všechny tyto a mnoho dalších negativních energií mohou způsobovat problémy v rodině, ve vztahu, problémy ve zdraví, stále se opakující nemoci, bolesti hlavy, migrény, únavu, atd.

Také jsem schopen najít a odstranit geopatogenní zóny. V geopatogenní zóně je také možné z negativní energie, která touto zónou prochází a působí na nás nepříznivě, vytvořit pozitivní zónu. Tuto zónu vytvořím odstraněním negativních energií a vložením, nahrazením pozitivních energií (např.: zdraví, lásku, hojnost, světlo, atd..). Tímto procesem vznikne zóna, která na nás působí příznivě a má uzdravující účinky.

Tento způsob čištění je možné provádět i na dálku. Důležitá je přesná adresa nebo místo, kde se daný prostor nachází.