Martin Folda DiS.


Již od dětství jsem měl velkou touhu a přání pomáhat lidem okolo sebe od bolesti a utrpení. Snažit se, aby se alespoň na chvilku cítili šťastně. Toto mé přání a touha mě přivedla na myšlenku podstoupit několik kurzů masáží, při kterých budou lidé relaxovat a zapomenou na své starosti a bolesti. Při absolvování kurzů masáží, jsem se dostal k informacím, že existují techniky, při kterých se odstraňují určité bloky nebo programy, které nám ovlivňují život.

Následně jsem se začal zajímat, kde se tyto kurzy a semináře pořádají, jaké jsou možnosti a způsoby těchto technik léčení. Zaujala mě technika používání kyvadla (SRT) a léčba pomocí proudění energie Reiki. Po absolvování prvních těchto kurzů, jsem začínal objevovat své schopnosti a poznávat sám sebe. Najednou jsem měl pocit, že jsem našel svou životní cestu, své životní poslání.

Po dokončení SRT následoval kurz SPR a dále Yuen Metod, atd.. Z každého kurzu, přednášky, nebo přečtené knihy, ale především z práce s lidmi jsem byl inspirován a doveden k vytvoření vlastního způsobu práce, kdy pomocí programování záznamů na duši i těle, rychle a efektivně odstraním příčinu problému. Tuto techniku jsem si pojmenoval FoldersTherapy (Folders="záznam, složka"). Od roku 2015 se intenzivně věnuji rehabilitacím, kde jsem si po absolvování několika kurzů propojil své dovednosti a schopnosti a tím získal a posunul hranice odstranění problémů z našich životů.

Terapeutické činnosti se věnuji na plno a s láskou od roku 2011. Z velké záliby a touhy k poznání všeho co se týká zdraví a krásy se také věnuji i kosmetice, vizážistice, hairstylingu, tanci atd.

Přijímám toto poslání s láskou a vděčností, že mohu v očích lidských bytostí rozzářit světlo života, štěstí a lásky, a navrátit tělu zdraví a krásu.


Děkuji za tento dar.

  


Přeji Všem, aby poznali sami sebe, své pravé Já. Aby tento život využili k naplnění svého poslání a poznání. Životem ať Vás provází Světlo a Láska.